Home › Najczęściej wybierane diety na odchudzanie

Najczęściej wybierane diety na odchudzanie

W internecie wolno odnaleźć co najmniej kilkanaście przepisów na diety odchudzające. Każda kieruje się całkowicie innymi regułami a po wszystkich wolno osiągnąć również inne efekty. Należałoby wobec tego dowiedzieć się, które plany żywieniowe radują się największą popularnością oraz czy ich zastosowanie jest w pełni bezpieczne dla ogólnego stanu zdrowia. • Dieta Dukana - doktor Dukan to specjalista, który po wielu latach badań wiedzionych nad nadwagą oraz otyłością doszedł do wniosku, że funkcjonalnym sposobem na redukcję masy ciała może być białko. Jego dieta wobec tego opiera się w głównej mierze na wzmożonej ilości spożywanego każdego dnia nabiału. Rezultaty, zdaniem profesjonalistów i osób stosujących, są faktycznie imponujące. Tu niemniej jednak wiele do życzenia w tym zakresie pozostawiają skutki uboczne, do jakich kategoryzuje się chociażby dysfunkcja nerek. • Dieta 1500 kcal - optymalna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, dieta polegająca na zapewnianiu do organizmu ludzkiego o wiele mniejszej ilości energii, niż wynosi dzienne zapotrzebowanie dojrzałego człowieka. Są również inne odmiany w obrębie tego programu żywieniowego.

Mowa tutaj pomiędzy innymi o diecie 1200 i 1000 kcal. W obydwu wypadkach jest to jednak głodówka, która niczym nie przypomina zdrowego odchudzania. Przy diecie 1500 kcal nie pojawiają się żadne poważne efekty uboczne, jakie zdołałyby grozić życiu a jako dodatek osoby stosujące zdobędą pełne nasycenie! Co to świadczy? Przy tym planie żywieniowym nie czuje się głodu.

Jest jeszcze wiele innych rodzajów diet, ale to te dwie powyższe radują się najogromniejszą popularnością zarówno wśród ludzi stosujących, jak oraz pośród profesjonalistów..


Dalsze informacje na stronie: środki na odchudzanie