Home › Oferta - Naprawa zepsutych klawiatur

Oferta - Naprawa zepsutych klawiatur


upevňování klipů
Jedną z czynności przy użytkowaniu klawiatury w laptopie ma okazję okazać się wymiana klawiszy. Nie jest to, co prawda rozpowszechniony manewr i w zasadzie mowa tu o przedsięwzięciu będącym przyczyną niepożądanego skutku.

Uszkodzenie takie może się zdarzyć i na ogół jest to jakaś mechaniczna usterka.

Jeśli chodzi o klawisze do laptopa to dopuszczalna jest ich wymiana.

Również wszystkich, jak i każdego z osobna. W Internecie jest dużo tego rodzaju propozycji. Mnóstwo tu zależy od typu uszkodzenia. Jeżeli na przykład klawiatura taka się zaleje i przyciski nie będą łączyć to w zasadzie najporządniej jest zakupić nową klawiaturę. Jednakowoż w pewnych sytuacjach należałoby zaoszczędzić te przysłowiowe „kilka groszy” oraz spróbować samemu taką usterkę usunąć. W tym celu należy zdjąć część, czy też również wszelkie klawisze. Manewr ten jest dosyć banalny. Należy tu się posłużyć jakimś cienkim przedmiotem do naruszenia klawisza, uważając przy tym, żeby go nie uszkodzić. Pozostałe będzie już łatwiej wyjąć. Wtedy to można osuszyć zarówno płytę, jak i każdy klawisz z osobna, wyczyścić ją na sucho (nie zostawiając jakichkolwiek paprochów) oraz zamontować klawisze na nowo. Klawisze do laptopa nie różnią się praktycznie od tych z klawiatur do komputerów stacjonarnych.

Są to właściwie trzy komponenty, a wobec tego mocowanie, gumka i sam klawisz.

Jeśli wymieniamy taki przycisk, trzeba uprzednio spowodować, czy wszystko będzie pasować do zaczepów pod klawiszami. Wolno nabyć zarówno klawisz, jak oraz samo mocowanie. Tutaj należy się zorientować jaka jest oferta danej firmy. Może być tak, że pozyskamy dwa typy różnych mocowań do tego samego klawisza..


<< Poprzedni
Następny >>