Home › Poczyń, żeby uśmieszek zjawiał się na twojej twarzyczce!

Poczyń, żeby uśmieszek zjawiał się na twojej twarzyczce!

Idziesz ulicą i dostrzegasz tyle ludzi, a żadne z nich się nie śmieje. Każde z nich ma ponurą minę, która w pierwszej kolejności rzuca się w oczy. W naszych głowach od razu tworzy się opinia o tych osobach. wiadome jest, że ludzie, którzy się śmieją są rejestrowani jako ci bardziej milsi, pozytywni. Można by powiedzieć, że wręcz infekują uśmiechem! Prawdopodobnie śmianie się wydłuża życie kolejno o 15 sekund. Nie jest pewne czy to się sprawdza, ale nie zaszkodzi wypróbować. Zdarzają się też dni, gdy nie masz ochoty na żadną rozrywkę, pogrążasz się w smutku i czekasz aż sobie pójdzie.

Pomóż mu w tym! Spraw, żeby poczuł się niechciany, a dzięki temu szybciej da ci spokój.

Najprostszym sposobem jest najpospolitsze ruszanie się. Włącz muzykę i zacznij tańczyć, a możesz także poćwiczyć.

Wówczas twój mózg uwalnia endorfiny, a dzięki nim świat wydaje się być piękniejszy. Można powiedzieć, że swego rodzaju narkotyk, ale zupełnie bezpieczny.

Pomijając to, że poczujesz się szczęśliwszy, to spalisz niechciane kalorie. Zobacz ile korzyści! Jeżeli pogoda jest deszczowa, a na niebie kotłują się czarne chmury, wówczas jest większa szansa na to, że złapie cię przygnębienie. Większość osób tak ma. Twój organizm po prostu "wyłapuje" dane bodźce ze środowiska i interpretuje je po swojemu. Można właśnie w taki sposób to wyjaśnić. Gdy budzisz się, odsłaniasz rolety, a za oknem widzisz ujmujące słońce, którego promienie lekko muskają cię po twarzy, ptaszki wesoło śpiewają, to wszystko motywuje do tego, by w jednej chwili wyjść na powietrze, dodaje energii, by uczynić coś, czego nie robi się na co dzień. Ach, gdyby tak nieprzerwanie mogło być. Niestety, okres smutnej jesieni sprzyja temu, by owinąć się w koc niczym naleśnik i nakłania do tego, aby przekoczować w ten sposób przez całą zbliżającą się zimę. Wtedy trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i ostatecznie mu odmówić. Odkryj swoje hobby, które dotychczas zaniedbałeś, ale jeśli jeszcze go nie masz, to postaraj się je odnaleźć! Udowodniono, że nawet sztuczny uśmiech może przynieść korzyści. Pomaga redukować stres i polepsza nastrój. Uśmiech może także wpływać korzystnie na stosunki z innymi ludźmi, przez co ułatwia kontakt z nimi.

Dzięki uśmiechowi i pozytywnemu nastrojowi staniesz się bardziej kreatywny. Ludzie poczną cię postrzegać jako osobę godną zaufania. Przeprogramujesz swój umysł na lepsze myślenie, a tym samym zarazisz nim otaczające cię osoby.

Jak można zauważyć, śmianie się ma dużo swoich zalet.

Nie zwlekaj już dłużej, wstań, podnieś głowę i zrób ogromny uśmiech!.
Klikaj na poniższym dokumencie: witzige geburtstagsgrüße

<< Poprzedni
Następny >>