Home › Wirtualne biuro - lepsza forma spółki

Wirtualne biuro - lepsza forma spółki

W trakcie ubiegłych, paru lat w Polsce powstało wiele świeżych firm, oferujących swoje usługi w zakresie programowania, rachunkowości oraz grafiki komputerowej. Są to zawody z przyszłością, na które istnieje niekończące się zapotrzebowanie na rynku. Jeżeli jesteś gotowy żeby również otworzyć własne przedsiębiorstwo, potrzebujesz miejsca do rejestracji marki, szczególnie jeżeli chcesz odliczać VAT od przychodów. Co uczynić w przypadku, kiedy nie stać cię na wynajem własnego biura?
W takim przypadku można skorzystać z oferty wirtualnego biura. Jest to stosunkowo świeża branża w Polsce, lecz już od dziesięciu lat jest szalenie lubiana na Zachodzie.

Oferowana jest przeważnie przez firmy wynajmujące lokale użytkowe, lecz nie znaczy to, że musisz płacić wysoki czynsz za swoje biurko. Całą pracę będziesz przeprowadzać tak samo jak do tej pory, w domu. Jedynie twoja marka będzie zarejestrowana pod adresem tej agencji. Przez to twoja firma będzie bardziej prestiżowa, gdyż agencje tego rodzaju przeważnie usytuowane będą w centrach miast. Podpisujesz tylko umowę najmu, która będzie ważna dla urzędu, ten bowiem niechętnie akceptuje firmę w mieszkaniach prywatnych. Miesięczny koszt oferty wirtualnego biura to nie więcej niż 100 złotych. Jednak przeważnie w kwocie zawarte są dodatkowe opcje, takie jak: odbiór i przechowywanie korespondencji, także wysyłka czy skanowanie. Poza tym, będziesz mógł także korzystać, często za darmo, z sali konferencyjnej. Będzie to idealna opcja na spotkanie z klientami.

Jeśli ciekawi cię adres w wielkim mieście, jak Kraków czy Warszawa, do dyspozycji będziesz miał mnóstwo ofert tego typu.

Zatem nie należy podpisywać kontraktu z pierwszym lepszym miejscem, należy porównać kilka z nich, aby znaleźć najlepsze.

Gdy już wybierzesz swój adres, możesz wybrać się do urzędu w celu rejestracji twojego interesu. Wirtualne biuro to szalenie interesujące rozwiązanie dla przedsiębiorcy, którego nie stać na wynajęcie własnego biura.

Dzięki temu zyskujesz adres w prestiżowym miejscu, które będzie respektowane przez urząd..


<< Poprzedni
Następny >>