Home › Zabawa weselna. W jakim miejscu zorganizować?

Zabawa weselna. W jakim miejscu zorganizować?

Ślub i wesele to oczywiście jedne z ważniejszych momentów w życiu.

Powinniśmy się postarać, by były to chwile fajne nie tylko dla biorących ślub ale także dla naszych gości weselnych.

Ważnym warunkiem wspaniałej zabawy weselnej jest wynajęcie sali na wesele. Jak wyszukać idealną?
ZDJECIE2 Przed zarezerwowaniem miejsca, należy przyjąć określone kryteria wybierania.

Jednym z ważnych będzie rzecz jasnackoszt wynajmu sali, jednak nie powinno to być jedynym kryterium wyboru.

Wyjątkowo istotna jest lokalizacja sali na wesele. Sale bankietowe to usługa niemałej ilości firm, część jednak wynajmuje tylko sale. Trzeba przeanalizować, czy opłaca się rezerwować jedynie salę weselną, czy nie korzystniej zdecydować się na wynajem restauracji. Jeśli goście weselni przyjeżdżają z daleka, powinno się przeanalizować także czy przy wynajętej restauracji jest możliwość noclegu.
Żeby nasze wesele było niezwykle udane, należy oczywiście zadbać o menu, ale również o zabawę. Niezbędne jest wynajęcie dobrej orkiestry, polecanego zespołu, który na weselu będzie grał do tańca lub DJ-a. Musimy mieć tego świadomość i wybór dopasować do typu przyjęcia weselnego. Jeśli zaproszeni goście przynajmniej w większości są młodzi, można wynająć DJ- a i muzykę mechaniczną. Jeżeli goście na weselu są w starszym wieku dobry zespół muzyczny będzie lepszym wyborem.
Przygotowania do wesela i ślubu powinniśmy rozpocząć na długo przed tym szczególnym dniem. Właściwie przygotowane wesele, to chwile, które małżonkowie będą wspominać lata.
.